Наш дитячий садок

           В садочку створено всі умови для того, щоб він став для його вихованців другою рідною домівкою, де їх люблять, поважають, розуміють, радіють кожному їхньому відкриттю.

          Хоча будівля садочка має багаторічну історію, але її товсті стіни, як теплі руки матері, захищають всіх її мешканців, і в першу чергу дітлахів, від осінньої та весняної негоди, зимової стужі та літньої спеки.

           Головним завданням садочка є створення необхідної атмосфери для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання та навчання на високому рівні, розкриття їх природних  нахилів, здібностей, обдарованості.

           Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями та загадками, рости вихованими і розумними дітьми, вихователі у своїй роботі використовують нові сучасні методи та технології.         Педагоги  перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, спрямованого на розвиток особистісно-орієнтовної моделі виховання.

          Велика увага в дошкільному закладі приділяється поширенню педагогічних знань серед батьків за допомогою анкетувань, консультацій, днів відкритих дверей, де батьки отримують відповіді на питання, що їх хвилюють, поради.

         Працівники дошкільного навчального закладу впевнені, що його вихованці пронесуть через усе життя ті зерна добра, ласки, турботи, які одержали в дитячому садку.